Vi er altid klar til at hjælpe dig med den bedste løsning.

Her kan du se hvem du skal kontakte når du har spørgsmål, bestillinger eller andet.

KØRSEL


Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Lars Andersen

Afdelingsleder
lars@vognmandfas.dk
55 70 72 77

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Lennart Rasmussen

Kørselsleder – Entreprenørkørsel
lennart@vognmandfas.dk
55 70 72 82

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Lars Jørgensen

Kørselsleder – Kran/grabkørsel
larsj@vognmandfas.dk
55 70 72 78

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Michael Hemmingsen

Kørselsleder
michaelh@vognmandfas.dk
55 70 72 76

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Morten Bjergø

Kørselsleder - Maskintransport
morten@vognmandfas.dk
55 70 72 79

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Lena Noer Schneider

Kørselsassistent
lena@vognmandfas.dk
55 70 72 71

JORDHÅNDTERING


Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Annette Andersen

Jordhåndtering
annette@vognmandfas.dk
55 70 72 74

ADMINISTRATION


Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Berit Fischer

Kontorchef
berit@vognmandfas.dk
55 70 72 72

ØKONOMI


Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Ann Stennicke

Økonomichef/Kreditorbogholder
ann@vognmandfas.dk
55 70 72 80

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Annette Eriksen

Debitorbogholder
debitor@vognmandfas.dk
55 70 72 83

Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Peter Andersen

Adm. direktør
peter@vognmandfas.dk
55 70 72 81



Faktura/kontoudtog i PDF-format fremsendes til

faktura@vognmandfas.dk

PERSONALE


Frede Andersen & Søn - Entreprenørkørsel

Helle Nonbo

Personale & Løn
helle@vognmandfas.dk
55 70 72 73

Jobansøgninger fremsendes til

job@vognmandfas.dk

BANKOPLYSNINGER


Sydbank

Konto nr. 6822 - 0001029066
IBAN nummer: DK6668220001029066
BIC-kode/Swift-adresse: SYBDK22

Mobilepay

95365